Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Прикарпатті відбулася зустріч пасічників з сільгоспвиробниками представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 13 лютого 2020 року відбулась онлайн семінар-нарада під керівництвом першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки з питань державногоnhtbu7beee5553u регулювання в галузі бджільництва, профілактики інфекційних та інвазійних хвороб бджіл та попередження їх отруєння внаслідок застосування пестицидів.


 В заході взяли участь спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації; голови та спеціалісти, які ведуть напрямок агропромислового розвитку, райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення; представники органів місцевого самоврядування; спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області; начальники районних, міських управлінь та відділів Головного управління Держпродспоживслужби в області, начальники районних і міських державних лікарень ветеринарної медицини, суб’єкти господарювання, що займаються бджільництвом; представники громадських організацій бджолярів; суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур.
 Серед питань, що були розглянуті в ході роботи: безпека бджіл при застосуванні пестицидів та дотримання законодавства суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин; порядок реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках; вимоги санітарного законодавства при транспортуванні, зберіганні та застосування пестицидів сільськогосподарськими виробниками.
 Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка акцентувала увагу на підписаному меморандумі спільних дій з попередження та недопущення отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів між громадським об'єднанням «Спілка пасічників Прикарпаття» та суб'єктом господарювання, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур ТзОВ «Ґудвеллі Україна».
 Також наголошено на співпраці у форматі так званого «трикутника», тобто між органами місцевого самоврядування, фермерами та пасічниками. Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області Микола Сендецький зазначив, що така співпраця дозволить запобігти випадкам отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів.
 Іван Юсько, голова громадської організації «Спілка пасічників Прикарпаття», наголосив на тому, що відкритим залишається питання відсутності зв'язку із дрібними фермерами, тож доцільним та важливим є формування реєстру дрібних фермерів та налагодження з ними співпраці.
 Повторно фермерам надано інформаційні пам'ятки щодо правил використання пестицидів та наголошено: «У разі застосування фальсифікованих пестицидів ви наражаєте своє здоров'я, урожай та довкілля на небезпеку!»

erer555gfgsdqwwwwfghh dfgref8797897777jhkhjkjh asdsaas2223dwere4rr45f

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6